counter create hit

مطالب مرتبط:

واکنش نتانیاهو به اعتراف جدید صهیونیست ها علیه سوریه

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که یک دادگاه این رژیم «عهد التمیمی»، دختر نوجوان فلسطینی را به 8 ماه حبس محکوم کرده است.

مرکل: قربانی شدن هزاران غیرنظامی در عفرین سوریه غیرقابل قبول است

آنگلا مرکل قربانی شدن هزاران غیرنظامی در عفرین سوریه را غیر قابل قبول خواند.

ارزیابی مثبت سخنگوی وزارت امور خارجه از اظهارات معاون نخست وزیر کویت

ارزیابی مثبت سخنگوی وزارت امور خارجه از اظهارات معاون نخست وزیر کویت

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات معاون نخست وزیر کویت در افتتاحیه همایش سرمایه گذاری در این کشور را مثبت ارزیابی کرد.

ظریف به کمپین «بی زباله» پیوست

وزیر امور خارجه کشورمان مشارکت خود را در یک حرکت جمعی فرهنگی اعلام کرد.

توصیه به ۱۰۰ مقام ارشد دو تابعیتی | استعفا دهید یا یکی از تابعیت ها را لغو کنید

همشهری آنلاین: محمدعلی پورمختار گفت: براساس قوانین موجود افرادی که تابعیت مضاعف آنها به صراحت مشخص شود، نمی توانند در جایگاه مشاغل مهم و حساس در کشور قرار گیرند، اما متاسفانه تابعیت مضاعف با اقامت تحت عنوان گرین کارت یا غیره در قانون تفکیک نشده است. ...

وزارت خارجه آمریکا با فروش ۶۶۰۰ موشک تاو به عربستان موافقت کرد

وزارت خارجه آمریکا با انشتار بیانیه ای از موافقت خود با فروش تسلیحات و تجهیزاتی نظامی به ارزش بیش از ۱ میلیارد دلار به عربستان خبر داد.

توصیه دولت کره جنوبی به, نظامی

توصیه دولت کره جنوبی به زنان برای داشتن رابطه با نظامیان آمریکایی

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک یک وکیل از این شرکت گفت: کره جنوبی دولت برخی از مردم در این مناطق در نزدیکی پایگاه های نظامی ایالات متحده است. فحشا تشویق و حتی جریان در این مناطق قرار داده اند این در فرم از آنهایی که به خاطر آنها ترویج! این وکیل همچنین ادعا کرد که دولت کره جنوبی در مورد این نقاشی به عنوان به خوبی به عنوان هر دختری که بدن خود را با تبادل ارز است. یک میهن پرست! در دیوان عالی کشور در سئول آمده است که دولت با این کار تعهدات خود درباره احترام به حقوق بشر را نقض کرده است. این دادگاه هفته گذشته جلسه‌ای را برای غرامت دادن به 117 کارگر جنسی که از دولت کره شکایت کرده بودند، برگزار کرد. در نتیجه این دادگاه 74 زن هر یک حدود 7 میلیون وون (5300 یورو) و 43 تن دیگر 3 میلیون وون (2300 یورو) غرامت گرفتند. در این حکم هم‌چنین ذکر شده است که بر اساس مدارک وزارت بهداشت، دولت کره جنوبی کارگران جنسی را که در نزدیکی پایگاه‌های نظامی آمریکایی زندگی می‌کردند مجبور به تن فروشی به آمریکایی‌ها کرده است.